PL | EN

Strzelaj z nami bezpiecznymi fajerwerkami!

Aktualności

Współpraca handlowa

Szanowni Państwo 


W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy na terenie Polski i Europy PARTNERÓW HURTOWYCH i DETALICZNYCH  w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów pirotechnicznych firmy EUROPYRO POLSKA importera z siedzibą w Krakowie. W celu przybliżenia informacji na temat współpracy oraz warunków sprzedaży nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji mailowej i telefonicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

 

Serdecznie Zapraszamy.

 

Złota Kolekcja

Jest nam miło poinformować, że w sprzedaży jest już dostępna Złota Kolekcja!

Zapraszamy do zakupów!

Indywidualna negocjacja cen

Zapraszamy Państwa do indywidualnej negocjacji cen.

System do zdalnego odpalania fajerwerków za symboliczną złotówkę!

System do zdalnego odpalania fajerwerkówTylko do 30 października 2013 roku przy zakupie zestawów pirotechnicznych marki EUROPYRO o kodzie : EP-SB-001, EP-SB-002, i EP- SB-003 system do zdalnego odpalania fajerwerków za symboliczną złotówkę!

Po zakończniu promocji systemy będą dostępne w ceni 160 złotych brutto. (rabaty zgodnie z aktualną tabelą)

Nowa marka - EUROPYRO POLSKA

 

Logo Europyro

Szanowni Państwo,

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas produktów wprowadziliśmy do sprzedaży nową markę EUROPYRO-POLSKA. W wyniku wieloletnich poszukiwań, sprawdzania setek producentów i fabryk wybraliśmy najlepszych. Dzięki temu mamy możliwość zaoferować Państwu najwyższej jakości produkt spełniający najsurowsze normy bezpieczeństwa i ekologii - świadczą o tym posiadane certyfikaty. Wszystkie artykuły w naszej ofercie zostały przebadane przez Notyfikowaną Jednostkę Badawczą UE i uzyskały certyfikat CE.

 

POBIERZ KATALOG EUROPYRO POLSKA

 

Zapraszamy do współpracy!

Specjalistyczny magazyn

W związku z ciągłym rozwojem firmy oraz ze wzrostem zainteresowania naszymi produktami pirotechnicznymi - fajerwerkami w 2009 roku zaadoptowaliśmy teren gdzie znajdują się obecnie nasze specjalistyczne magazyny. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni magazynowych z możliwością przechowywania materiałów pirotechnicznych w klasach ADR 1.1G, 1.2G, 1.3G wraz z pełną, specjalistyczną obsługą. 

 


Strona:  1
x