PL | EN

Strzelaj z nami bezpiecznymi fajerwerkami!

O nas

Europyro Polska oraz Śmieszek specjalizują się w imporcie oraz dystrybucji artykułów pirotechnicznych - fajerwerków amatorskich oraz profesjonalnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie - firma istnieje od 1990 roku - pozwala nam na dobór najlepszych materiałów, aby zagwarantować  najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Jesteśmy firmą, która cały czas rozwija się i uaktualnia ofertę handlową do potrzeb rynku. Stały i szybki rozwój jest jednym z najważniejszych założeń istnienia naszej firmy.

 

Znak CE Dbając o jakość obsługi naszych klientów i dostawców w roku 2006 wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Nasze produkty dostosowane są do aktualnych przepisów, aktów prawnych i spełniają normy Unii Europejskiej. Od 2009 roku wprowadzamy do obrotu produkty zgodne z Europejskim Certyfikatem bezpieczeństwa CE. Obecnie niemal wszystkie nasze produkty oznaczone są znaczkiem CE, dzięki czemu mogą być oferowane w krajach UE.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma sieciami handlowymi w Polsce i Unii Europejskiej. Przez lata działalności wypracowaliśmy schematy współpracy, mamy potrzebne doświadczenie w zaopatrzeniu dużych sieci handlowych i zaplecze logistyczne.

 

Stanowimy rzetelny zespół ludzi dbających o połączenie bezpieczeństwa w używaniu fajerwerków z niesamowitymi efektami pirotechnicznymi.

Fajerwerki Śmieszek

 

Fejerwerki Europyro Polska

x